Ozonlanmış Saf Zeytinyağı

Ozonlanmış Saf Zeytinyağı
Ambalaj : Cam şişe 100 ml.
Cildi nemlendirmede, daha yumuşak ve daha rahat bir masaj yapmanıza yardımcı olarak modern tıp tedavisine ek olarak kullanılabilecek bitkisel takviyedir.

Detaylı Bilgi

Ozonlanmış Saf Zeytinyağı
Ambalaj : Cam şişe 100 ml.

Cildi nemlendirmede, daha yumuşak ve daha rahat bir masaj yapmanıza yardımcı olarak modern tıp tedavisine ek olarak kullanılabilecek bitkisel takviyedir.

Kullanılışı: Haricen kullanılır. İstenilen bölgeye birkaç damla damlattıktan sonra masaj yapılarak uygulanır. İşlem birkaç kere tekrar edilebilir.

Uyarı: Kullanmadan önce bileğinizin iç tarafında test ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.

Saklama Koşulları: Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Isı, ışık ve nemden uzak tutunuz.

Yasal Uyarı: Yukarıda tanıtımı yapılan ürün ilaç değildir. Bitkisel destektir. Yukarıda verilen bilgiler doktor tavsiyesi veya uygulayacağı tedavinin yerine geçmez.

Ozonlanmış Yağ Nasıl Üretilir?
Yüksek yoğunlaşmış medikal ozon gazının, belirli hız ve sürede; saf, organik, asit derecesi oldukça düşük özel bir zeytinyağından geçirilmesi ile üretilir.

Böylece doymamış yağ asitleri OZON ile reaksiyona girerek oksijen yönünden zengin, bağışıklık sistemini harekete geçiren ve anti- enfektif etkileri çok yüksek olan organik peroksitlere dönüşür. Doğal bir ürün olan Ozonlanmış zeytinyağı, içeriğinde hiçbir sentetik katkı maddesi içermez. Hoş kokusunu % 100 doğal özel bir karışımdan alır.


Vücuda Nasıl Uygulanır?
OZONLANMIŞ Zeytin yağı, cilde hafif masaj eşliğinde uygulanır. Herhangi bir yan etkisi ve zararı bulunmadığı için günlük kullanımlarda bir sınırlama yoktur. Olumlu etkileri kısa sürede gözlemlenebilir.

İdeal Bir Ozon Yağı Nasıl Olmalıdır?
Kullanılan yağ; %100 doğal, asit derecesi %1’in altında sızma zeytinyağı olmalıdır.

Ürünün etkili olabilmesi için, içerdiği ozon miktarı çok önemlidir. Belirli bir basınçta ve sürede ozonlama işlemi yapılmış olmalıdır.

Güneş ışınlarından etkilenmemesi için ambalajı koyu renkte olmalıdır.

Kesinlikle plastikle temas etmemeli, edecekse (kapak vs.) slikon esaslı olmalıdır.Uygulanabilecek en uygun ambalaj, cam şişedir.

Uygulama kolaylığı ve sürekliliği açısından hoş kokulu olması tedavinin etlkinliğini artırır.


Yan Etkisi ve Kontraendikasyonları
Bilinen hiçbir yan etkisi ve kontrendikasyonu yoktur. Sadece zeytinyağı ve herhangi bir yağ alerjisi olanlar dikkatli olmalıdır.

Saklama Şekli
OZONLANMIŞ Zeytinyağı son derece stabil olup uzun yıllar boyunca etkisini kaybetmeden saklanabilir. Aktif olarak kullandığınız dönemlerde oda sıcaklığında uzun süre kullanılmayacaksa serin bir yerde muhafaza edilmesi yeterlidir.

Şu an müşteri yorumu bulunmamakta.

30 - Adet aynı kategorideki diğer ürünlerBu sitede yer alan açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile
eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdikleri
bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden mutlusepet.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık
sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime veya eczacıya danışmanızı öneririz.

© 2008 www.mutlusepet.com - Tüm Hakları Saklıdır.

www.mutlusepet.com kullanıcıları Gizlilik Politikası 'nı kabul etmiş sayılırlar.